Przejdź do treści

Nexus 850

Szeroka budowa tego jachtu motorowego bez patentu z 2016r. z renomowanej Węgorzewskiej stoczni Northman, laureat wielu nagród, gwóźdź targów „Wiatr i Woda” w roku 2012 r, wyróżniony w kategorii Jacht Duży, daje nam dużą przestrzeń mieszkalną i wypoczynkową.

Duży Sundeck, czyli miejsce w części dziobowej, służący do opalania się w wygodny sposób dla dwóch osób na miękkich materiałowych materacach. Piękna i nie typowa sylwetka zaprojektowana na wzór holenderski, przypominająca nam najsławniejsze jachty opływające niegdyś sieć europejskich kanałów, przecinających wiele państw naszego kontynentu. Bardzo stabilny na wodzie , nie poddaje się tak łatwo przechyłom.

Przestrzenna kabina, długa i duża messa (kuchnia), duży stół w jadalni, przy którym możemy usiąść na dwóch kanapach i dwóch pufach. Zaplanuj na Nexusie 850 swoją podróż życia, naucz swoje dzieci pierwszego wędkowania, bo Nexusa można wykorzystać jako naszą prywatną łódź wędkarską.

Tak więc Ahoj, czarter – nigdy nie był tak prosty! Jasny teak, gustowna jasna sklejka pokryta lśniącym, okrętowym lakierem daje piękne wrażenie nowoczesności i ładu. Wkomponowana lodówka Waeco, półeczki na szklanki, okrągłe bulaje uzbrojone w moskitiery.

Długość

8,50 m

Kabiny

1 + łazienka

Załoga

2-6 osób

Silnik

Mercury 25 KM

Toaleta

chemiczna

Woda

zimna + ciepła

Extra

Ogrzewanie