Przejdź do treści

Quicksilver 650

10 KM silnik zaburtowy Yamaha, 4- SUW, benzynowy, piękna kultura pracy, bardzo wydajny i oszczędny. Tutaj sternik ma możliwość podnoszenia i opuszczania motoru za pomocą hydraulicznego powertrimu, czy to ze sterówki poprzez przycisk na manetce, jak i też guzik znajdujący się pod pokrywą silnika.

Bardzo zwrotna, budowa dna pozwala na łatwe manewry we wszystkich portach znajdujących się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Bez problemu zacumujecie „Trzecią” do kei za pomocą cum, muringów, czy podczepiając się do boi. Zatokowa łódź motorowa z silnikiem Yamaha jest bardzo bezpieczna i wygodna w pływaniu, rejsowaniu.

Miejsce do spania dla 4 osób! Ergonomiczna przestrzeń, wystarczy że opuścisz blat stołu i masz duże wygodne łóżko, podnieś fotel sternika a pod nim znajdziesz zlew z kranem i bieżącą wodą, dołóż mały element w koi dziobowej i stwórz sobie dodatkową przestrzeń sypialną, ogrzej się ciepłym powietrzem z Webasto.

Dobry wybór wszystkich amatorów wędkarstwa dzięki dużemu kokpitowi, dwóm kotwicom, składanemu daszkowi, uchwytom na wędki, echosondzie wskazującą nam: głębokość, budowę dna, słodkowodne ryby Mazurskie.

Długość

6,50 m

Załoga

2-4 osoby

Kabiny

1

Silnik

Yamaha 10 KM (FCU ok. 1.6 l/h)

Toaleta

chemiczna

Woda

zimna

Extra

Ogrzewanie