Przejdź do treści

Sunhorse 25

Duży otwarty pokład, sterówka znajdująca się na kokpicie, pozwala nam na żeglugę z przyjemnym, kojącym wiatrem w upalne dni. Dzięki otwartej przestrzeni w miejscu sternika, sternik może cieszyć się z pięknych widoków mijanych po drodze naszej żeglarskiej przygody. Bardzo łatwo rozkładany daszek uchroni nas przed prażącym słońcem a całe rozłożone cabrio zapewni komfort termiczny przy kapryśnych warunkach pogodowych.

Jeden z pierwszych polskich houseboatów spod pióra pana Andrzeja Skrzata- znanego projektanta żaglówek i jachtów motorowych. Wybudowana i wykończona w stoczni z Mińska Mazowieckiego. Pod pokładem znajduje się jednostka napędowa Sunhorsa 25, a zarazem największa zaleta tej łodzi, czyli Yanmar 25. Ten silnik diesla jest najwydajniejszy, najcichszy, i czyni najszybszą jednostką spośród wszystkich dostępnych w naszej flocie. Najszybsza ale nie przekraczająca 15 km/h na wodzie co pozwala nam na pływanie nią bez wymaganych prawem uprawnień motorowodnych (regulowanych ustawą o żegludze śródlądowej).

Webasto, prysznic z ciepłą wodą, lodówka, prędkościomierz, obrotomierz, TV, echosonda, ster strumieniowy, WC, lodówka, kuchenka, rozkładane stoły, miejsce do spania dla 5 osób.

Długość

7,40 m

Kabiny

1 + łazienka

Załoga

2-6 osób

Silnik

diesel Yanmar 25 KM (FCU ok. 1.4 l/h)

Toaleta

chemiczna

Woda

zimna + ciepła

Extra

Ogrzewanie + prysznic

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sunhorse 25”