Laguna 700 Cruiser

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”Laguna 700″]

Kategoria: Czarter jachtów motorowych, Houseboat

Jeden z najczęściej wybieranych jachtów motorowych bez patentu do 8 m długości kadłuba przez czarterowiczów. Pływający domek, camper. Jest tu wszystko co potrzebne do wygodnego wypoczynku i przemierzania wodnych szlaków Mazurskich, zwiedzania miast, odwiedzania uroczych, cichych portów i przystani, odhaczania kolejnych atrakcji pojezierza Mazurskiego.

Z wyposażenia mamy do dyspozycji: ogrzewanie Webasto na olej napędowy, bierzącą wodę ze zbiornikiem wody czystej 90 l, prysznic z ciepłą wodą z bojlera 20 l , kuchenka na gaz, radio, echosonda, WC morskie, TV.

Bardzo duży kokpit który wygodnie pomieści wszystkich członków załogi wraz ze sternikiem. Nad kokpitem możemy rozłożyć daszek chroniący nas od słońca i przelotnego deszczu, bądź cabrio chroniące nas od ulewy i chłodu. Wygodne zejście na rufie i od strony dziobu, nie lada atrakcja dla wszystkich amatorów wodnych kąpieli. Bardzo szerokie półpokłady pozwalające na wygodne i bezpieczne przemieszczanie się po całym pokładzie. Świetny dla rodzin z dziećmi i grupy przyjaciół!